Anasayfa

 Onur Oto Tavan Döşeme ve Tamiratı  hızla gelişen Dünya ile birlikte kendini her geçen gün geliştirerek ve yenileyerek Oto ve Araç Dizayn konusunda profesyonel kadrosunun desteği ile de, yurt dışı ve içi bir çok başarılı işe imza atmıştır.Yıllardır kazandığımız tecrübe, profesyonel kadromuz ve teknolojimizle her türlü dizayn, döşeme ve özel çözümleri müşterilerimize Toplam Kalite anlayışı içinde sunmaktayız.

 


Araçlarin tavanlarinda son zamanlarda sarkmalar oldugunu gördük ve bu bölümü açmaya karar verdik. Bu sarkmalar genelde yanlis sekilde ve yanlis malzemeler kullanilarak tavanlarin temizlenmesinden dogan deformasyonlardir. Aracinizi detayli temizlige verdiginizde tavan islak olarak temizleniyorsa bilmelisiniz ki o tavan kisa bir süre içinde sarkmalar yapacak. Tavan kumaslari islakliga hiç gelmez ve direk kendini birakir. Özel olarak tavan temizligi için kullanilan kimyasallar vardir. Bu kimyasallar dahi, sivi haliyle degil köpükleri yoluyla temizlik yapilmalidir. Sivi olarak sürerseniz birincisi çok güçlü gelir alttaki ince sünger tabakayi çürütür, ikincisi nem unsuru olusur, bunlarin sonucunda da yine istenmeyen tavan kumasi çökmesi meydana gelir. Tavanin çökmemesi için çözüm tektir. Tavani firça ve köpük yoluyla mümkün oldugu kadar islatmadan temizlemek veya temizlettirmek.
16.01.2011
Tüm model araçlarınızın tavan yenileme çalışmalarını yapabiliriz.
18.01.2011
Opel Tigra model araç ile ilgili olarak yaptığımız detaylı çalışma resimlerle gösterilmiştir.Opel Tigranızı bu şekilde yenileyebilirsiniz..
18.01.2011
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar20.830120.9136
Euro22.427622.5175
Hava Durumu